За особисту мужність і самовідданість. У Дніпрі орден загиблого бійця передали його родині

За особисту мужність і самовідданість. У Дніпрі орден загиблого бійця передали його родині

Орден Олегу Анісімову, Дніпро
Орден Олегу Анісімову. Самарський ТЦК

У Дніпрі нагороду загиблого військовослужбовця передали його родині. Про це повідомили в Самарському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК).

За інформацією з ТЦК, за особисту мужність і самовідданість молодшого сержанта ЗСУ Олега Анісімова посмертно відзначили орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Державну нагороду вручили його дружині Ларисі Клочковій.

Олег Анісімов загинув 1 березня 2023 року. Указ про його нагородження президент України підписав 30 грудня 2023 року.

Що відомо про Олега Анісімова

За даними платформи "Меморіал", 51-річний розвідник Олег Анісімов, позивний Мольфар, загинув 1 березня 2023 року під час виконання бойового завдання між селом Водяне та селищем Піски на Донеччині. Він отримав смертельне наскрізне вогнепальне поранення внаслідок ворожого обстрілу. Олег народився і жив у Дніпрі. Навчався у школі №125, потім закінчив училище. Працював у воєнізованій охороні "Укрзалізниці". З початком повномасштабного вторгнення, 1 березня 2022 року, чоловік добровільно пішов у ЗСУ. Проходив службу у 53-ій окремій механізованій бригаді імені князя Володимира Мономаха. Воював у "гарячих" точках Донеччини. Поховали воїна на Дніпропетровщині. В Олега залишилися дружина, рідні, друзі та побратими.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок