Відвідують понад 5 тисяч дітей. У Кривому Розі працюють 103 дитсадки та 2 навчально-реабілітаційних центри

Відвідують понад 5 тисяч дітей. У Кривому Розі працюють 103 дитсадки та 2 навчально-реабілітаційних центри

дитсадок, Кривий Ріг
Діти у дитсадку Кривого Рогу. Міська рада Кривого Рогу

У Кривому Розі працюють 103 дитсадки та 2 навчально-реабілітаційних центри, які відвідують майже 5300 дітей. У закладах освіти створили 212 сховищ.

Про це йдеться на сайті міськради Кривого Рогу.

За повідомленням, після ремонту укриття у Довгинцівському районі відкрили дитячий садочок. Всього у районі нині працює 13 дитсадків для 800 вихованців, де обладнані сховища.

В укритті замінили трубопроводи, облаштували санвузли, нині там оновлюють каналізаційну систему та виконують електромонтажні роботи. У приміщенні встановили водонагрівач на 80 літрів та 5 металопластикових дверей.

"Взагалі, садочок розрахований на 84 вихованців, у нас 1 група раннього віку, 6 дошкільних груп з них 3 групи для дітей з порушеннями мови та затримкою психічного розвитку. З 20 травня наш садочок запрацював в офлайн-режимі. Ми відкрили 3 чергові групи, які відвідують діти від 3-х років. Сьогодні до садочка прийшли 30 вихованців", – розповіла вихователька Катерина Філіпова.

Відвідують майже 5 300 дітей. У Кривому Розі працюють 103 дитсадки та 2 навчально-реабілітаційних центри
Дитсадок у Кривому Розі. Міська рада Кривого Рогу

Загалом у школах, гімназіях, ліцеях, дитсадках, позашкільних закладах Кривого Рогу облаштовано 212 сховищ: 108 – у школах, 89 — у дитячих садочках та 15 — у позашкільних закладах.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок