Каратисти з Дніпра здобули 11 медалей на змаганнях в Болгарії

Спорт, карате, змагання, Дніпро
Каратисти з Дніпра здобули 11 медалей на змаганнях в Болгарії. Facebook/Управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

Дніпряни у складі збірної України вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи з кіокушин карате.

Про це мовиться на Facebook-сторінці Управління спорту Дніпровської міськради.

Перше місце посів Микита Білецький серед спортсменів 12-13 років у ваговій категорії до 40 кілограмів.

Також "золото" у розділі "командне ката" здобули Віталій Короткевич, Заур та Ельнур Мамедови у складі дорослої збірної команди. Це п'ята перемога спортсменів у цьому розділі. Такого результату до цього не вдавалося досягнути жодній команді нашого континенту, сказано у повідомленні.

Срібні нагороди отримали Валерія Заремба серед дітей 12-13 років у ваговій категорії понад 50 кілограмів та Ростислав Гладкий серед учасників 16-17 років у ваговій категорії до 60 кілограмів.

Третє місце на змаганнях посіли:

• Яків Кравчук (10-11 років, до 30 кг);
  • Максим Сорочан (16-17 років, до 80 кг);
  • Сергій Бєсєда (14-15 років, до 65 кг);
  • Азарій Клочко (16-17 років, до 55 кг);
  • Денис Сорочан (10-11 років, до 45 кг).

Загалом дніпряни вибороли 11 медалей: чотири золоті, дві срібні та п'ять бронзових. Чемпіонат Європи з кіокушин карате серед юнаків, юніорів та дорослих проходив з 18 по 19 травня у болгарському місті Варна. Участь у змаганнях взяли 699 спортсменів з 20 країн.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро