Дзюдоїсти з Дніпропетровщини вибороли медалі на Кубку Європи в Польщі

Дмитро Лебідь та Олег Фесенко, дзюдо, чемпіонат Європи, Дніпропетровщина
Дмитро Лебідь та Олег Фесенко. Регіональне відділення НОК України

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли дві медалі на Кубку Європи з дзюдо U18 в Польщі. Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету України.

Дмитро Лебідь став чемпіоном у ваговій категорії до 90 кг, а Олег Фесенко у ваговій категорії +90 кг отримав бронзову медаль.

Дмитро Лебідь здобув 5 перемог: над суперниками з Чорногорії, Австрії, Нідерландів, Казахстану і у фіналі – над атлетом з Хорватії.

Олег Фесенко здобув 4 перемоги у 5 сутичках: над суперниками з Казахстану, Польщі, Нідерландів та у бронзовому поєдинку — над дзюдоїстом з Австрії.

Обидва вибороли по третій медалі на кадетських Кубках Європи з початку року.

Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, спортсменів не старших 18 років проходив 18-19 травня в Бєльсько-Бяла (Польща). У ньому змагались понад 800 спортсменів з 30 країн світу. Загалом збірна України з дзюдо виборола на польському Кубку Європи U18 шість медалей: чотири «золота» й дві «бронзи».