Жителі Дніпропетровщини намагалися незаконно виїхати в Молдову в причепі вантажівки

Жителі Дніпропетровщини намагалися незаконно виїхати в Молдову в причепі вантажівки

прикордонники, затримання, військовозобов`язані
П`ятьох чоловіків затримали при спробі незаконного переправлення в Молдову. Державна прикордонна служба України

Жителів Дніпропетровської, Миколаївської та Вінницької областей призовного віку затримали при спробі незаконного переправлення за кордон.

Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України.

За данними прикордонників, чоловіки відшукали через мережу Інтернет послуги нелегального трансферу до Молдови. Отримавши інструкції, вони прибули до Одеси, де на них вже очікував 31-річний водій вантажного таксі. Аби не потрапити в поле зору прикордонного наряду, він приховав своїх "клієнтів" у причепі вантажівки.

За таку "подорож" кожен військовозобов`язаний мав сплатити від 3 до 6 тис. доларів США з обов’язковим внесенням завдатку в тисячу доларів.

Водія та "подорожуючих" зупинили на транзитній ділянці автодороги Одеса-Рені.

Відносно перевізника до поліції направлено повідомлення про виявлення ознак злочину, передбаченого статтею 332 Кримінального кодексу України "Незаконне переправлення осіб через державний кордон України".

На пасажирів склали протоколи за частиною 2 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України". Їм загрожує штраф або адмінарешт.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок