Допомагають абітурієнтам визначитись з професією. У Дніпрі проходить освітній фестиваль

Допомагають абітурієнтам визначитись з професією. У Дніпрі проходить освітній фестиваль

Освіта, фестиваль, Дніпро
У Дніпрі проходить освітній фестиваль. Фото: Дніпровська міська рада

У Дніпрі цими вихідними проходить освітній фестиваль Dnipro Education City 2024. На ньому представники всіх закладів вищої, передвищої та професійної освіти міста розповідатимуть абітурієнтам про спеціальності, які вони зможуть здобути в їхніх закладах.

Про це сказано у пресрелізі Дніпровської міської ради, який отримало Суспільне.

Кожен з закладів освіти підготував власний проєкт для самопрезентації. Наприклад, Український державний університет науки і технологій підготував відеоролик про правила вступу до вишу з використанням штучного інтелекту.

"Ми попрацювали над нашим брендом, зробили новий логотип університету, нові банери. Але головна родзинка нашої цьогорічної участі – згенерований штучним інтелектом ролик про правила вступу, як розраховується конкурсний бал тощо", — сказала проректорка з науково-педагогічної роботи УДУНТ Ольга Рижова.

Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти цьогоріч вирішив зробити акцент на своїх будівельних спеціальностях.

"Професії будівельного напрямку зараз дуже актуальні, адже потрібно буде відбудовувати Україну. Ми вже це потихеньку робимо. До того ж зараз активно триває будівництво фортифікаційних споруд", — розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботи Надія Іволжатова.

Проходить фестиваль у парку імені Тараса Шевченка 11 та 12 травня.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок