Штучні квіти та вінки на поминальні дні: який штраф загрожує продавцям пластикової атрибутики у Дніпрі

Штучні квіти та вінки на поминальні дні: який штраф загрожує продавцям пластикової атрибутики у Дніпрі

пластикові квіти, продаж, штраф
Точка продажу пластикових квітів. Дніпровська міськрада

У Дніпрі напередодні Великодня та поминальних днів фіксують точки стихійного продажу штучних квітів та вінків, на які діє заборона ще з 2017 року. За торгівлю пластиковою атрибутикою передбачені штрафи.

Про це йдеться на сайті міської ради.

"Штраф від 340 гривень до 1700. Це залежить від суб’єкта. Або це просто людина, яка вийшла на вулицю і здійснює таку торгівлю, або це фізична особа–підприємець. З нього штрафи більші. Розмір штрафу встановлює комісія при розгляді адміністративного протоколу", — розповів заступник директора департаменту торгівлі та реклами міськради Олександр Малишко.

За словами начальника відділу екологічної безпеки департаменту екологічної політики міськради Івана Бондаря, пластикова продукція несе реальну загрозу життю людей.

"Є небезпечною взаємодія цього так званого штучного декору з атмосферним повітрям. При підвищенні температури повітря збільшується виділення небезпечних хімічних речовин. Також період розкладу штучних квітів становить від 100 до 500 років", — зазначив він.

Про стихійну торгівлю штучними квітами чи вінками можна повідомити на єдину гарячу лінію Дніпра за телефонами: (056)732 12 12; (095)732 12 12; (096)732 12 12; (073)732 12 12.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок