Кривбас – Металіст 1925: команда з Кривого Рогу переграла харків'ян у 26 турі УПЛ

Футбол, спорт, Кривий Ріг
Кривбас – Металіст 1925. Фото: ФК Кривбас

Харківський Металіст 1925 програв у матчі проти клубу Кривбас в рамках 26 туру чемпіонату Української прем'єр-ліги. 28 квітня харків'яни поступилися господарям на стадіоні Гірник у Кривому Розі із рахунком 3:0.

Про це сказано на сайті футбольного клубу Кривбас.

Перший гол недільного матчу Кривбас забив на п'ятій хвилині гри. Відкрив рахунок Максим Задерака.

"Кривбас вів гру, а от гості сподівались виключно на контратаки. Щоправда, їх випади були вкрай рідкими. А от криворіжці могли забивати знову: в середині тайму Луньов після класної комбінації розстрілював ворота, але влучив у стійку", — мовиться у повідомленні.

Другий гол забив Артур Микитишин на 38-й хвилині гри. Через п'ять хвилин Максим Луньов забив ще один гол, зробивши рахунок розгромним — 3:0.

Після цієї гри Кривбас посідає третє місце в Українській прем'єр-лізі. Попереду в них — Шахтар та Динамо. У наступному турі команда з Кривого Рогу 6 травня на виїзді зустрінеться з Дніпром-1.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро