Дзюдоїсти з Дніпра вибороли медалі на юніорському Кубку Європи

Спорт, дзюдо, Дніпро
Дзюдоїсти з Дніпра вибороли медалі на юніорському Кубку Європи в Польщі. Фото: НОК України

Дзюдоїсти з Дніпра вибороли дві бронзові медалі на юніорському Кубку Європи в Польщі. Про це повідомили в регіональному відділенні Національного олімпійського комітету України.

На третю сходинку подіуму підіймалися Артем Сорочан (у вазі -66 кг) та Аліса Віденєєва (-70 кг). Обоє спортсменів представляють спортклуб "Тайфу Дзюдо", де тренуються під керівництвом Віталія Харламова й Сергія Плієва.

Кубок Європи серед юніорів (U20) проходив 13-14 квітня у польському містечку Познань. Звання кращого виборювали 400 атлетів з 20 країн Європи.

Загалом українські дзюдоїсти завоювали на турнірі дев'ять медалей та посіли четверте загальнокомандне місце.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро