Дніпропетровщина втратила двох військових: Юрія Слюсара й Олександра Пилипенка

Дніпропетровщина втратила двох військових: Юрія Слюсара й Олександра Пилипенка

прощання, військовий
Прощання з військовим. Марганецька міська рада/Facebook

Дніпропетровщина втратила двох військових: Юрія Слюсара з Вільногірська та Олександра Пилипенка з Кам`янського.

Про загибель Юрія Слюсара йдеться у Telegram-каналі Вільногірської міської ради.

Чоловік народився 19 липня 1976 року на Миколаївщині. Там закінчив середню школу, вивчився на водія. В Охтирці Сумської області пройшов строкову службу. Отримав військове звання "старший сержант".

У 2001 році з молодою родиною Юрій приїхав у Вільногірськ. Всі роки працював у ЦГТТ на Вільногірському ГМК. 28 березня 2022 року чоловік мобілізувався, служив стрільцем-снайпером 1 взводу 2 мотопіхотної роти одного з мотопіхотних батальйонів.

Військовий загинув 10 квітня 2024 року в результаті здійснення противником скиду вибухового пристрою з БпЛА по позиції підрозділу. Це сталося поблизу міста Вугледар Волноваського району Донецької області.

З Юрієм Слюсарем попрощалися 13 квітня. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

У Кам`янському 13 квітня також попрощалися з солдатом Олександром Пилипенком, мовиться у Telegram-каналі міського голови Андрія Білоусова.

Олександр народився 5 березня 1972 року в Дніпродзержинську. У 1997 році закінчив ДДТУ. Тривалий час працював у АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі". У лютому 2023 року став на захист України.

1️0 квітня в кареті "швидкої допомоги" по дорозі в одну з лікарень Кам’янського боєць помер, у нього не витримало серце.

У військового залишилася дружина.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок