У Дніпрі викрили медиків МСЕК, які вимагали хабарі за оформлення інвалідності

У Дніпрі викрили медиків МСЕК, які вимагали хабарі за оформлення інвалідності

Кримінал, корупція, МСЕК, війна, Дніпро
У Дніпрі медики МСЕК вимагали хабарі за оформлення інвалідності. Фото: Дніпропетровська обласна прокуратура

У Дніпрі викрили чотирьох працівників медико-соціальної експертної комісії у вимаганні хабарів за оформлення інвалідності.

Про це мовиться у пресрелізі обласної прокуратури, який отримало Суспільне.

За повідомленням, голова комісії МСЕК розробив схему одержання хабарів під час оформлення груп інвалідності. До цього він залучив трьох колег.

Медики вимагали кошти у людей, які мали право на отримання чи продовження групи інвалідності, зокрема, у поранених військовослужбовців. Потім вони обіцяли забезпечити позитивне рішення МСЕК, а також допомогти із всіма необхідними довідками й процедурами.

Усім чотирьом медикам повідомили про підозру за частиною 3 статті 27Організація вчинення кримінального правопорушення (кримінальних правопорушень) або керування його (їх) підготовкою чи вчиненням., частиною 3 статті 28Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією та частиною 3 статті 368Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінального кодексу України. Прокуратура скерувала до суду клопотання щодо обрання їм запобіжних заходів.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок