На Дніпропетровщині виявили родину з чотирма дітьми, які проживали у неналежних умовах. Яка їхня доля

На Дніпропетровщині виявили родину з чотирма дітьми, які проживали у неналежних умовах. Яка їхня доля

У Камʼянському на Дніпропетровщині правоохоронці виявили родину з чотирма дітьми, які проживали у неналежних умовах. Про Суспільному повідомила інспекторка відділу ювенальної превенції обласної поліції Єлизавета Вільхова.

Раніше в соцмережах з'явилося відео умов проживання дітей, зокрема, інформація про те, що діти сплять на підлозі разом з тваринами.

За її словами, про ситуацію поліцейські дізналися під час моніторингу соціальних мереж, одразу ж зареєстрували повідомлення і здійснили перевірку вдома в сім'ї.

Виявилось, що родина вже тривалий час перебуває на обліку в соціальних службах та під контролем правоохоронних органів. Мати-одиначка сама виховувала чотирьох: двох дівчат віком чотирьох та восьми років, а також двох хлопчиків трьох та шести років.

За останні два роки жінку п'ять разів штрафували. Наразі дітей вилучили з родини, сказала Вільхова.

"Зараз тимчасово дітей поміщено до міської лікарні в місті Кам'янському, щоб вони мали належний догляд і перебували в безпечних умовах, поки вирішується питання щодо залишення їх в родині або передання до відповідних органів піклування", — сказала інспекторка.

Зараз діти перебувають в безпеці і почуваються добре, зазначила вона. За словами Єлизавети Вільхової, розглядають варіант повернення дітей в родину, але лише за умови, якщо мати забезпечить їм належні умови проживання.

Автор — Андрій Незнаєнко

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок