13 насосних станцій, 45 насосів: на Дніпропетровщині триває будівництво магістрального водогону

13 насосних станцій, 45 насосів: на Дніпропетровщині триває будівництво магістрального водогону

водогін, Дніпропетровщина
Будівництво магістрального водогону. Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури Дніпропетровщини

На Дніпропетровщині триває будівництво магістрального водогону. До робіт залучені понад 1200 людей. Протяжність водогону 145 км (понад 300 км трубопроводу в одну нитку). Уже влаштували 298,7 км, це 90%.

Про це йдеться на сайті Служби відновлення та розвитку інфраструктури Дніпропетровщини.

За повідомленням, по всій довжині водогону будуть розташовані 13 насосних станцій. Їх призначення – керування насосними агрегатами для подачі води в систему трубопроводів. На станціях буде працювати 45 насосів – серед них основні, аварійні та резервні, передбачені на випадок проблем із електропостачанням.

На першій ділянці водогону Інгулець – Південне водосховище (Кривий Ріг) робітники монтують металоконструкції, встановлюють кранбалки та монтують насоси. Наразі тут працює 397 людей та 148 одиниць техніки.

На ділянці Марганець – Нікополь – Покров влаштовують камери перемикання та проводять роботи з бетонування. На ділянці задіяно 332 працівники і 68 одиниць техніки.

На ділянці Запоріжжя – Томаківка – Марганець тривають роботи з бетонування, будівельники влаштовують тумби під насоси і проводять приєднання труб водогону до насосних станцій. Наразі тут працює 529 робітників і 211 одиниць техніки.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок