"Усю вагітність казала "булочка". У Дніпрі народилося немовля з рекордною вагою — 6 кілограмів

"Усю вагітність казала "булочка". У Дніпрі народилося немовля з рекордною вагою — 6 кілограмів

Оновлено
немовля
Немовля з рекордною вагою. Суспільне Дніпро

У Дніпрі народилося немовля вагою 6 кілограмів та зростом 60 сантиметрів. Лікарка Ірина каже, в їхньому медзакладі це перший випадок. Мати дівчинки Анастасія з Нікополя. Попри регулярні обстріли армією РФ місто не полишала, адже, як розповіла Суспільному, її чоловік працює поліцейським.

Про дитину мріяли майже три роки. Анастасія з дитинства має цукровий діабет. Саме це ймовірно стало причиною такої ваги. Лікарка Ірина каже, зазвичай у таких випадках діти народжуються до максимум 4 з половиною кілограмів. Зараз дитина у реанімації.

Вагітність, розповідає жінка, проходила легко до 8-го місяця.

"Важко дихати, підтискало легені ніжками. Вже на останніх тижнях було... Я всю вагітність пропекла хліб, булочки чоловіку пекла, казала: "Ще одна булочка там росте". Ну от всю вагітність казала "булочка" — ну так й вийшло", — говорить вона.

У лікарні Дніпра народилося немовля з рекордною вагою — 6 кілограмів
Анастасія, мати немовляти. Суспільне Дніпро

У лікарні Анастасії сказали, що дитина мала народитися вдвічі менша. Та коли жінка приїхала до пологового народжувати — не очікували навіть медики, говорить лікарка Ганна.

"Коли ми витягли спочатку ці щоки, а потім тулуб, а потім була солоденька собі така ляжечка — ми були дуже вражені, бо побачити 6 кілограмів", — говорить вона.

Анастасія з дитинства має цукровий діабет. Саме це, ймовірно, стало причиною такої ваги. Лікарка Ірина каже, зазвичай у таких випадках діти народжуються до максимум 4 з половиною кілограмів, зазначає лікарка Ірина.

"Це вперше народили дитину з такою вагою. Це рекорд для України, дуже давно не було таких гігантських дітей. У мами дитинки важкий діабет, але мама дуже сумлінно слідкує за своїм здоров’ям, чітко виконує свої рекомендації", — розказала фахівчиня.

Зараз Мирослава в реанімації. Лікар Олексій каже, що цілодобово стежать за станом дитини та набором ваги — за рік вона відповідатиме нормам всесвітньої організації здоров’я. Наступного тижня дівчинку переведуть до звичайної палати. А після повного обстеження іншими лікарями — родина повернеться додому.

Поліна Паламарчук

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок