У Кривому Розі четверо людей перебувають у лікарні після учорашньої ДТП

У Кривому Розі четверо людей перебувають у лікарні після учорашньої ДТП

У Кривому Розі четверо людей перебувають у лікарні після учорашньої ДТП
.

Двоє травмованих внаслідок аварії знаходяться у 2 міській лікарні Кривого Рогу у відділенні нейрохірургії ще двоє у травматології. Про це розповів завідувач приймального відділення закладу Володимир Степанов.

Аварія сталася учора, у Кривому Розі, на перехресті вулиць Вечірньокутська та Дніпровське шосе. Травмувалися шестеро людей. Четверо досі перебувають у лікарні.

"Учора, з дев'ятнадцятої до двадцятої години до нас було доставлено шестеро осіб, які постраждали в результаті ДПТ на перехресті Вечернєкутської і Дніпропетровського шосе. Двоє з них лікуються амбулаторно, двоє знаходяться у відділенні нейрохірургії в стані середньої тяжкості і двоє в травматології в стані середньої тяжкості. Жоден з потерпілих не потребує оперативного втручання", – говорить Володимир Степанов – завідувач приймального відділення лікарні №2 Кривого Рогу.

Четверо людей перебувають у лікарні після учорашньої ДТП у Кривому Розі
Оксана Лєсонєн – речниця Криворізької поліції.

"Попередньо було встановлено, що по вулиці Дніпропетровське шосе рухався автомобіль Мерседес Бенц, під керуванням водія 1998-го року народження, який виїхав на зустрічну смугу руху. В результаті чого допустив зіткнення з автомобілем Рено. В результаті дорожньої пригоди постраждало шість осіб, а саме – два водія та чотири пасажири вказаних автівок. Вказаний факт зареєстровано у порядку передбаченим чинним законодавством. Наразі поліція з’ясовує причини ДТП", – говорить Оксана Лєсонєн – речниця Криворізької поліції.

Читайте також

"Сплатив 100 тис. грн аліментів одразу". На Дніпропетровщині місяць працює система розшуку "Гарпун"

На Дніпропетровщині перший поліцейський пост обладнали системою розшуку автівок

Дніпропетровщина: Поліція встановила ймовірне місце перебування водія маршрутки, що перекинулася

На початок