У Кам’янське водосховище випустили понад 180 кілограмів риби

У Кам’янське водосховище випустили понад 180 кілограмів риби

У Кам’янське водосховище випустили понад 180 кілограмів риби
Ілюстративне фото. Суспільне: Черкаси

На Дніпропетровщині під наглядом представників рибоохоронного патруля у Кам’янське водосховище випустили рибу. Про це сказано в повідомленні Державного агентства з меліорації та рибного господарства України.

Водойма поповнилася 184 кілограмами коропа, білого амура та товстолоба. Вага одного екземпляра молоді риби становить 400-500 грамів.

За повідомленням, зариблення відбулося коштом компанії, яка здійснює реконструкцію водозабірних споруд насосної станції на Дніпрі. У такий спосіб вона відшкодовує збитки, завдані рибному господарству.

Що відомо

  • Під час повномасштабної війни перестали зариблювати річку Дніпро, повідомили в січні 2023 року в обласному управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства.
  • Восени 2021 року на Дніпропетровщині востаннє провели зариблення Дніпра. Його насичували коропом, товстолобиком і білим амуром.
  • У 2021-у році в річку випустили майже 1,3 млн мальків, повідомили в Дніпропетровській облдержадміністрації. Зариблення здійснювали на різних ділянках річки: за Старими Кодаками, біля Таромського рибгоспу, у Вороній балці, в районі Діївських плавнів.

Читайте також

Сосни, туї, ялівець. Лісівники разом з військовими й медиками висадили дерева біля лікарні в Дніпрі

В Україні запровадять рибальський квиток для любителів-рибалок: що це таке та як отримати

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок