Заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб звільнилася з посади

Заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб звільнилася з посади

Заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб звільнилася з посади
. Фото: Facebook/Olga Gorb

Заступниця голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ольга Горб звільнилася з посади. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, звільнилася вона за власним бажанням. На посаді пропрацювала два роки.

Що відомо

  • Оль Горб перебувала на посаді заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації з 2021 року. До цього, у 2015 році, її призначали радницею голови Дніпропетровської ОДА. З 2012 року працювала на посаді першого заступника керівника бізнесу бюджетування промислових та комерційних підприємств ПриватБанку.
  • За даними Дніпропетровської ОВА, вона практично з самого початку АТО активно займалась волонтерською діяльністю. Зокрема, допомагала збирати кошти для лікування поранених, забезпечувала бійців сучасними аптечками.
  • У 2021 році Національне агентство з питань запобігання корупції перевіряло 37 декларацій публічних службовців, в тому числі й заступниці голови Дніпропетровської облдержадміністрації та депутатки обласної ради Ольги Горб. Її дані перевіряли через повідомлення про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців.

Читайте також

Облрада припинила депутатські повноваження ексголови Дніпропетровської ОВА Резніченка

"Я не збираюся ні з ким, ні про що домовлятися": інтерв'ю з головою Дніпропетровської ОВА Сергієм Лисаком

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок