Підтримували режим РФ: на Дніпропетровщині затримали ймовірних колаборантів

Підтримували режим РФ: на Дніпропетровщині затримали ймовірних колаборантів

Підтримували режим РФ: на Дніпропетровщині затримали ймовірних колаборантів
. Фото: Служба безпеки України в Дніпропетровській області

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою області та нацполіцією заблокували антиукраїнську агітацію ймовірних колаборантів. Про це йдеться на сторінці у фейсбук Служби безпеки України.

За повідомленням, колишня працівниця підприємства гірничо-металургійної галузі Кривого Рогу, мала проросійську позицію і висловлювала її серед близького оточення. За допомогою особистого аккаунту у соцмережі вона розповсюджувала антиукраїнський контент, і заперечувала збройну агресію РФ проти нашої держави. Агітаційні матеріали вона брала з проросійських ресурсів.

Ще одним ймовірним колабоантом виявився житель Павлограда. Працівник одного з об’єктів критичної інфраструктури був активним прихильником військового вторгнення РФ в Україну. Через особистий акаунт у соцмережі розповсюджував антиукраїнської контент, пости з підтримкою окупації українських територій.

У ході проведення слідчих дій правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували.

Наразі їм повідомлено про підозру за статтею 111-1Публічне заперечення громадянином України здійснення збройної агресії проти України, встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України або публічні заклики громадянином України до підтримки рішень та/або дій держави-агресора, збройних формувань та/або окупаційної адміністрації держави-агресора, до співпраці з державою-агресором, збройними формуваннями та/або окупаційною адміністрацією держави-агресора, до невизнання поширення державного суверенітету України на тимчасово окуповані території України. Кримінального кодексу України.

Читайте також

Підтримував дії армії РФ: у Кривому Розі викрили ймовірного проросійського агітатора

Підтримували дії російської влади. На Дніпропетровщині затримали трьох ймовірних колаборантів

Передавав дані про переміщення техніки ЗСУ. У Дніпрі за підозрою в колабораціонізмі судимуть чоловіка

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок