Звільнений керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко: що про нього відомо

Звільнений керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко: що про нього відомо

Звільнений керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко: що про нього відомо
. Дніпро ОДА

50-річний голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко вже не вперше полишає посаду. І обидва рази — за президенства Володимира Зеленського.

У червні 2019 року Валентина Резніченка звільнили з посади голови Дніпропетровської обласної адміністрації Указом Президента. Та вже за півтора роки, у грудні 2020-го, знову призначили. Тоді, вручаючи службове посвідчення в Офісі Президента України, Володимир Зеленський висловив сподівання, що його досвід і глибоке знання регіону сприятимуть подальшому розвитку та процвітанню Дніпропетровщини.

На початку листопада 2022 року журналісти оприлюднили розслідування, за матеріалами якого фірмі фітнес-тренерки Яни Хланти, з якою пов`язують Резніченка, з бюджету було виділено 1,5 млрд грн на відбудову доріг в області.

За даним фактом спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) і ч.2 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Тод ж Суспільне подало запит до пресслужби Дніпропетровської ОВА, аби з`ясувати, чи має стосунок Валентин Резніченко до фірми фітнес-тренерки та до виділення їй бюджетних коштів. Та досі жодної відповіді на запит не надійшло.

Не коментують поки що у пресслужбі жодним чином й нинішнє звільнення керівника ОВА. Про причини звільнення і чи пов`язане воно з корупційним скандалом — також невідомо.

Читайте також

Звільнення 5 голів ОВА і 4 заступників міністрів: уряд ухвалив кадрові рішення

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок