Найбільше підприємств Луганської області релокували на Дніпропетровщину

Найбільше підприємств Луганської області релокували на Дніпропетровщину

Найбільше підприємств Луганської області релокували на Дніпропетровщину
. Фото: ТОВ «НПП «Крамтехцентр»

52 підприємства Луганської області перемістили вглиб країни за державною програмою релокації підприємств. Найбільше переїхало до Дніпропетровщини – 16 підприємств. Про це повідомляють на сторінці у фейсбук Луганської військової адміністрації.

Найбільша кількість підприємств Луганщини (29) перемістилася до центральної частини України – Дніпропетровської (16 підприємств), Черкаської (5), Вінницької та Кіровоградської (по 3), Полтавської (2) областей. За галузями виробництва це: важке машинобудування, хімічна та легка промисловість, а також транспортні послуги, оптово-роздрібна торгівля та сфера обслуговування.

Також до західної частини країни релокувалися 22 суб’єкти (42,3 %) – Хмельницької (7), Львівської (6), Закарпатської (3), Івано-Франківської та Тернопільської (по 2), Рівненської та Чернівецької областей (по 1), зайнятих у легкій промисловості, виробництві ювелірних прикрас, хлібобулочної продукції та громадському харчуванні, медичних (офтальмологія) послугах, а також спеціалізованих послуг з інженерно-технічного супроводу будівництва та реконструкції об’єктів хімічної, нафтохімічної і нафто- та газопереробної промисловості.

До півдня країни (Одеська область) перемістилося одне підприємство, яке спеціалізується на розробці та виготовленні мікропроцесорної продукції, у тому числі і для залізничного транспорту.

Що відомо

  • За програмою релокації, із зони активних бойових дій до Дніпра переїхалиблизько сорока підприємств. Це заводи з Краматорська, Маріуполя, Харкова, Покровська, Сєвєродонецька, Лисичанська, Дружківки тощо.
  • Релокація — це державна програма з переміщення потужностей виробництва та персоналу з областей, де тривають бойові дії. Обладнання перевозять Укрзалізницею, Укрпоштою чи самостійно.
  • Держава надає допомогу в підборі приміщення для виробництва та розселенні персоналу, а також у підборі місцевих працівників.

Читайте також

Випускатимуть обладнання для металургії й буржуйки для населення. Завод з Краматорська частково переїхав до Дніпра

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок