У місті на Дніпропетровщині задля економії електрики повністю відімкнули вуличне освітлення

У місті на Дніпропетровщині задля економії електрики повністю відімкнули вуличне освітлення

У місті на Дніпропетровщині задля економії електрики повністю відімкнули вуличне освітлення
. Михайло Мицька/Суспільне Ужгород

У місті Павлограді на Дніпропетровщині задля економії електроенергії з 12 жовтня повністю відімкнули вуличне освітлення. Про це йдеться в повідомленні на сайті Павлоградської міської ради.

За повідомленням, це рішення місцевої влади діятиме до особливого розпорядження.

З метою економії електроенергії 10 і 11 жовтня в Павлограді вуличне освітлення обмежували частково.

"Для забезпечення енергостабільності України після ворожих обстрілів керівництво країни, області, міста зверталися до споживачів електричної енергії з проханням зменшити використання електричних приладів у години критичного навантаження на систему – з 08.00 до 11.00 та з 17.00 до 23.00", – сказано в повідомленні.

Що відомо

  • Уранці 10 жовтня російські війська завдали масованих ракетних ударів по об’єктах на території України. Російські військові випустили понад 80 ракет, близько 45 збили сили ППО. У Києві зранку приблизно о 8.15 під час повітряної тривоги у різних районах міста було чути вибухи. Зафіксовано 7 ударів по Києву. Унаслідок обстрілів у столиці 6 людей загинули, 50 постраждали.
  • Внаслідок ударів Росії по інфраструктурі України пошкодили електропостачання у 15 областях. У 180 населених пунктах досі перебої зі світлом. Про це заявив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий, 11 жовтня.
  • Близько 30% енергетичної інфраструктури України було уражено за два дні обстрілів, повідомив міністр енергетики Галущенко.
  • 11 жовтня російські війська вдарили ракетами по енергетичній інфраструктурі у Павлоградському та Кам’янському районах Дніпропетровщини.
  • Через ракетну атаку понівечено автотрансформатори та резервні лінії електропостачання. Під час пікових навантажень є висока ймовірність від'єднання від електроенергії більш ніж 20% території регіону та перебоїв в роботі об’єктів критичної інфраструктури не лише Дніпропетровщини, а й Запорізької області.
  • У Дніпрі задля заощадження електроенергії з 11 жовтня тимчасово не працюватиме вуличне освітлення.

Читайте також

У Дніпрі тимчасово вимкнуть вуличне освітлення

У більшості областей відновили постачання електрики

Як дізнатись, чи потрапила вулиця до списку відключень електроенергії. Пояснює Укренерго

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок