В усіх школах Дніпра навчання розпочали дистанційно

В усіх школах Дніпра навчання розпочали дистанційно

В усіх школах Дніпра навчання розпочали дистанційно
. Ілюстративне фото школи. Фото: Суспільне Дніпро

У школах Дніпра з 1 вересня навчання розпочалося дистанційно. Про це на брифінгу розповіла заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.

За її словами, попередньо серед батьків двічі проводили опитування щодо форми навчання і вони обрали дистанційну. Отож міськрада затвердила дистанційну форму навчання у комунальних закладах.

"Щоб покращити якість дистанційного навчання провели освітній марафон, до якого долучилися понад 4,5 тисячі. педагогів Дніпра, які опанували різні платформи, методики, інновації в освітньому процесі. Наприкінці серпня таке навчання розпочалося для керівників, вихователів, методистів закладів дошкільної освіти", – сказала Олена Яковенко.

Що відомо

  • До мережі загальної середньої освіти Дніпра входить 154 заклади, з них 152 — денні школи й два заклади для дітей з особливими освітніми потребами. Загалом у 2022-2023 навчальному році у школах Дніпра здобуватимуть освіту 104 тисячі. 282 учні, з них 8 тисяч 545 — у перших класах.
  • Також у місті діє 175 дитячих садочків, три інклюзивно-ресурсні центри та центр професійного розвитку.
  • 90% шкіл Дніпропетровщини з нового навчального року працюватимуть у дистанційному форматі. 834 заклади загальної середньої освіти області навчатимуть понад 340 тисяч дітей. Рішення про формат навчання ухвалювали засновники закладів відповідно до безпекової ситуації на конкретних територіях та з огляду на думку батьків і вчителів.

Читайте також

В Україні оновили шкільні програми з восьми предметів. Що змінилося

Зміни до шкільної програми. Що думають педагоги, батьки та учні в Дніпрі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок