"Купатися заборонено". Пляжі Дніпра офіційно зачинені для відпочивальників

"Купатися заборонено". Пляжі Дніпра офіційно зачинені для відпочивальників

"Купатися заборонено". Пляжі Дніпра офіційно зачинені для відпочивальників
. Суспільне Дніпро

Пляжі Дніпра лишаються офіційно зачиненими. Та попри таблички із забороною містяни на них відпочивають.

Як розповів Суспільному старший водолаз-рятувальник Віктор Філатов, під час воєнного стану заборонено відвідувати місця масових скупчень населення, адже відсутні укриття та є загроза ракетного удару.

Дніпрянка Ілона прийшла на пляж разом з дітьми та собаками.

"Ми вийшли у той період, коли закінчилась сирена, та сподівались, що її не буде, хоча вона була. Сиділи на березі, боялися, звісно", — каже жінка.

Відвідувач пляжу Володимир говорить: як є вільна хвилинка, то йде до річки. Погоджується, що ховатися нема де, але зазначає, що ракетний удар може застати де завгодно.

Як відпочивати безпечно

Надзвичайник Віктор Філатов каже, не варто забувати й про безпеку на воді. Основна проблема, за його словами, вживання відпочивальниками алкоголю.

"Для того, щоб не сталась нещасна ситуація, по-перше, потрібно не вживати спиртні напої, це головний чинник небезпечних ситуацій. По-друге, обирати місця підготовлені для цього, там де очищене дно. Якщо погано себе почуваєте — не заходьте у воду", — застерігає рятувальник.

За словами Віктора Філатова, цього року відвідувачів на пляжі втричі менше ніж торік. З початку року на воді загинули 23 людини, серед них 4 дітей, приблизно стільки ж врятували. З початком купального сезону загинули четверо людей.

Читайте також

З початку травня на водоймах Дніпропетровщини загинули дев'ятеро дорослих і дитина

На Дніпропетровщині потонув підліток

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок