У Дніпрі розпочинають програму перенавчання переселенців: куди звертатися

У Дніпрі розпочинають програму перенавчання переселенців: куди звертатися

У Дніпрі розпочинають програму перенавчання переселенців: куди звертатися
. Фото: Ольга Соколова

У Дніпрі розпочинають програму перенавчання переселенців. Про це на брифінгу розповіла начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення міськради Дніпра Тетяна Янушкевич.

За її словами, найбільш затребуваними на ринку праці зараз є люди робітничих професій. Вони будуть потрібні й після завершення війни, у період відбудови.

Наразі інспекція вже домовилась із закладами професійно-технічної освіти, а їх на Дніпропетровщині 256, аби вони прийняли переселенців, а також мешканців області на перенавчання. Охочі зможуть отримати фах слюсаря, токаря, швачки, будівельника та інших робітничих спеціальностей. Навчання триватиме до 6 місяців.

Як зазначила Тетяна Янушкевич, після перенавчання буде можливість як знайти роботу на підприємстві, так і бути самозайнятою особою.

«Тож ми просимо звертатись всіх, хто хоче перенавчатись, до нас. І також звертаюсь до підприємств, установ та організацій – продовжуйте надавати вакансії», – зазначила фахівчиня.

Шукачів роботи й роботодавців просять звертатися у чат-бот в телеграмі "Зайнятість Дніпра", а також писати на сторінку інспекції з питань праці та зайнятості населення у фейсбуці.

Що відомо

  • На Дніпропетровщині станом на 27 травня перебуває більше як 242 тисяч переселенців. Серед них 87 тисяч жінок та 60,5 тисячі дітей. Крім того, 55 тисяч переселенців – це маломобільні люди та люди старше 60 років.
  • У Дніпрі проживає майже 99 тисяч, у Кривому Розі – понад 44 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Читайте також

Віддячили за прихисток. У Першотравенську на Дніпропетровщині переселенки з Луганщини прибрали на Алеї Слави

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок