Російські війська обстрілюють окуповані ними ж населені пункти Херсонщини – Вілкул

Російські війська обстрілюють окуповані ними ж населені пункти Херсонщини – Вілкул

Російські війська обстрілюють окуповані ними ж населені пункти Херсонщини – Вілкул
. YouTube

Російські війська обстрілюють окуповані ними ж населені пункти Херсонщини. Про це на брифінгу ввечері 30 травня повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

"Також були обстріли в районі Осокорівки, Нововоронцовки та інших населених пунктів. Мало того, орки обстрілюють й окуповані ними ж населені пункти, мабуть, для картинки для своєї пропаганди", – сказав він.

За його повідомленням, ситуація на криворізькому напрямку зберігається напруженою, але стабільною та повністю контрольованою Збройними силами України. Частини ЗСУ ведуть успішні бойові дії на південному напрямку, сказав Вілкул..

Він також нагадав, що 30 травня російські війська ударили по Зеленодольській та Апостолівській громадах Криворізького району. Ніхто не постраждав.

"На всіх напрямках від міста – як більш, так і менш небезпечних – продовжуються фортифікаційні роботи, будуються нові укріплення на всіх лініях оборони. Для цього спрямовано додаткову техніку", – сказав він.

Що відомо

  • Російські війська 30 травня здійснили артилерійську атаку Криворізького району, повідомив вранці голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. Поцілили у Зеленодольську та Апостолівську громади. По населених пунктах не влучили, руйнувань немає.
  • У другій половині дня війська РФ вдруге за добу 30 травня обстріляли Криворіжжя, влучили в поля Апостолівської громади.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок