Заклади культури й освіти Дніпра працюють не тільки для місцевих жителів, а й для тих, хто евакуювався. Суспільне Дніпро зробило ще одну добірку інформації про безкоштовні заходи та можливості для переселенців, які зупинилися в місті.
Музей українського живопису
Музей українського живопису та Artarea Dnipro запрошують переселенців відвідати музейну експозицію. Вхід – безкоштовний.
«На вас чекають пізнавальна бесіда з мистецтвознавцем, а також перегляд унікального відеоарту за мотивами українського та світового мистецтва», – йдеться в повідомленні на сайті музею.
Екскурсії проводять для організованих груп відвідувачів за попереднім записом за номером телефону: 098-240-65-33
Акваріум
Акваріум Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара також запрошує на екскурсії. Відвідування закладу безкоштовне для вимушених переселенців, бійців ЗСУ та територіальної оборони, йдеться на фейсбук-сторінці акваріуму.

Актуальну інформацію можна дізнатися номером: 056-766-49-69 (каса).
Бібліотека
Центральна державна науково-технічна бібліотека ГМК України, що на вулиці Вернадського, 23, проводить безкоштовні кіносеанси для переселенців.
«Популярні кіноновинки з якісним українським перекладом, фільми різних жанрів і для різних вікових груп. Кінопокази проводяться для організованих груп, за попереднім записом», – йдеться повідомленні на фейсбук-сторінці бібліотеки.
Окрім того, у бібліотеці приїжджі зможуть безкоштовно зробити ксерокопії, відсканувати, заламінувати та роздрукувати документи, скористатись послугами штатного перекладача з англійської мови, інтернетом, попрацювати за комп'ютером, підзарядити свій гаджет тощо.
Телефон бібліотеки: 093-506-53-94.
Соціальний хаб
У Дніпровському центрі сучасної культури відкрився тимчасовий соціальний хаб, де переселенці та містяни можуть працювати у коворкінг-центрі, а діти – відвідувати творчі заняття. Як каже директор закладу Андрій Палаш, усі, хто потребує тимчасового місця для роботи, можуть приходити до коворкінгу. Тут обладнані робочі місця. Паралельно у хабі відбуваються творчі заняття для дітей та підлітків.

Щодня з 11.00 до 16.00 – заняття з живопису, графіки, перформансу та колажів. Можна прийти на цілий день.
Графік роботи, розклад заходів та інші деталі щодо роботи хабу можна дізнатися за номером: 099-275-61-24.
«Гаряча» лінія
Окрім того, у Дніпрі працює «гаряча» лінія для переселенців: 099-500-71-17, 097-500-71-17, 089-120-33-04 (цілодобово).
За цими номерами можна отримати інформацію щодо житла, їжі, медичної допомоги.
Читайте також
Культурні й просвітницькі заходи в Дніпрі для переселенців: куди можна сходити безкоштовно
Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро