Справа про пожежу в пансіонаті Дніпра: суд не зміг обрати запобіжний захід підприємиці

Справа про пожежу в пансіонаті Дніпра: суд не зміг обрати запобіжний захід підприємиці

Важливо
Справа про пожежу в пансіонаті Дніпра: суд не зміг обрати запобіжний захід підприємиці
. Суспільне Дніпро

У Дніпрі, в Бабушкінському райсуді, 23 листопада мали обрати запобіжний захід підприємиці-організаторці приватного будинку для літніх людей, де загинуло п'ятеро жінок. На судове засідання підозрювана не з'явилася, повідомляють з місця події кореспонденти Суспільного.

Адвокат підозрюваної повідомив, що його підзахисна захворіла, і попросив провести засідання у закритому режимі. Суддя це клопотання не задовольнив.

Сторона обвинувачення попросила перенести засідання до закінчення лікування підозрюваної. Сторона захисту також клопоталася про перенесення засідання на три тижні.

Наступне засідання відбудеться 3 грудня.

Що відомо

  • 16 листопада в Центральному районі Дніпра, на вулиці Русанівській, у приватному будинку для осіб похилого віку загинули п'ять жінок віком від 75 до 89 років.
  • За попередньою інформацією, в одній із кімнат на другому поверсі будинку трапилося коротке замикання. Як зазначив начальник головного управління ДСНС в області Андрій Кульбач, ймовірна причина пожежі – перевантаження електромереж. За його словами, пожежа самоліквідувалася, тому що не було доступу повітря до кімнати, і матрац, який тлів, сам загасився.
  • 16 листопада були затримані старша адміністраторка і няня-санітарка закладу, їм вручили повідомлення про підозру в недотриманні правил пожежної безпеки.
  • 17 листопада ввечері повідомлення про підозру вручили фізичній особі-підприємцю, який утримував заклад.
  • Суд обрав запобіжні заходи санітарці пансіонату (нічний домашній арешт) й адміністраторці закладу(цілодобовий домашній арешт).

Читайте також

  • Дніпро: Будинок для літніх людей, де загинули п’ятеро жінок, діяв нелегально – міська влада
  • У справі про пожежу в пансіонаті в Дніпрі тепер троє фігурантів: вручили підозру підприємцю

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок