До 20 листопада сніг не очікується: дніпровський синоптик розповів про погоду

До 20 листопада сніг не очікується: дніпровський синоптик розповів про погоду

До 20 листопада сніг не очікується: дніпровський синоптик розповів про погоду
. Today.ua

На Дніпропетровщині протягом останніх 10 років у першій декаді листопада буває тепліше, ніж в середині жовтня. Про це в ефірі Українського радіо Дніпра повідомив начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

За словами метеоролога, у Дніпрі в найближчі дві доби збережеться тепла погода, без опадів. Вночі: 6-8 градусів тепла, вдень до 17 градусів тепла. 8 листопада прогнозується невеликий дощ, вночі та вранці – туман. Схожий температурний режим збережеться 9 листопада. А з 10 листопада почнеться поступове зниження температури: вночі 3-4 ˚С, вдень 7-9 ˚С.

За попереднім прогнозом, до 20 листопада опадів у вигляді снігу не очікується.

Завідувачка консультативною поліклінікою лікарні імені Мечникова Єсенія Тарасова дала поради для метеочутливих та метеозалежних людей.

“Приблизно до 40% населення планети страждає від метеочутливості. В одних людей реагує кардіо система, в інших нервова, у третіх збій травної системи. Нездужання може продовжуватися протягом 4 діб. Воно може спостерігатися ще до початку зміни погоди”, - зазначила Єсенія Тарасова.

За словами лікарки, у несприятливі дні слід уникати фізичних та психічних навантажень. Напередодні бажано відмовитися від паління та алкоголю. Частіше бути на свіжому повітрі та провітрювати приміщення. Харчуватися здоровою їжею. Займатися фізичними вправами. Не забувати про ліки, які виписав лікар.

Читайте також

- До +15 ˚С. Якою буде погода на межі жовтня й листопада на Дніпропетровщині

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок