Зеленський призначив голову Дніпровської райдержадміністрації

Зеленський призначив голову Дніпровської райдержадміністрації

Зеленський призначив голову Дніпровської райдержадміністрації
. Фото: detector.media

Президент Володимир Зеленський призначив Микиту Загрійчука головою Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області. Відповідне розпорядження №492/2021-рп від 26 травня опубліковані на сайті глави держави.

"Призначити Загрійчука Микиту Юрійовича головою Дніпровської районної державної адміністрації Дніпропетровської області", – мовиться в документі.

Зеленський призначив голову Дніпровської райдержадміністрації
Микита Загрійчук.

Таким чином, усі сім новостворених районів Дніпропетровщини вже мають голів райдержадміністрацій.

31-річний Микита Загрійчук до цього працював адвокатом. На виборах 2020 року балотувався до Дніпровської міської ради за списком партії "Слуга народу", обраний не був.

Що відомо

  • На Дніпропетровщині замість 22 районів створили сім. Зміни – частина загальнодержавної реформи децентралізації. До складу Павлоградського району увійшли сім громад.
  • 15 березня 2021 року президент України призначив головою Синельниківської райдержадміністрації Світлану Назарчук. Вона раніше була керівницею апарата Васильківської та головою Покровської райдержадміністрацій.
  • Також у березні він призначив голів трьох райдержадміністрацій: Новомосковської, Нікопольської та Криворізької. Нікопольську районну державну адміністрацію очолив Євген Євтушенко, який 10 років працював хірургом у Томаківській центральній районній лікарні. Пізніше став заступником селищного голови. З грудня 2019-го був головою Томаківської РДА.
  • Головою Новомосковської райдержадміністрації вдруге призначили Михайла Вишневського. Працював керуючим справами виконавчого комітету Індустріальної районної ради у місті Дніпро. У грудні 2019 року очолив Новомосковську райдержадміністрацію.
  • На чолі Криворізької райдержадміністрації став Євген Ситниченко. Працював вчителем спецдисциплін у Широківському професійно-технічному училищі. Завідував філією Криворізького міжрегіонального центру з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас. Очолював Широківську районну раду та адміністрацію.
  • У квітні Зеленський призначив голову Кам’янської районної державної адміністрації на Дніпропетровщині. Ним став Олег Гапіч. Раніше він був головою Криничанської райдержадміністрації.
  • Також у квітні Зеленський підписав розпорядження, призначивши головою Павлоградської райдержадміністрації Сергія Рублевського. Він очолив цей орган вдруге. На посаді голови РДА працював майже півтора року. За освітою – менеджер-економіст.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок