Шість із семи новостворених районів Дніпропетровщини вже мають керівників

Шість із семи новостворених районів Дніпропетровщини вже мають керівників

Шість із семи новостворених районів Дніпропетровщини вже мають керівників
. Фото: Суспільне. Дніпро

Шість із семи новостворених районів Дніпропетровщини вже мають голів райдержадміністрацій. Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської облдержадміністрації.

На призначення нового голови ще чекає Дніпровський район.

9 квітня президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження, призначивши головою Павлоградської райдержадміністрації Сергія Рублевського.

Він очолив цей орган вдруге. На посаді голови РДА працював майже півтора року. За освітою – менеджер-економіст.

Що відомо

  • На Дніпропетровщині замість 22 районів створили сім. Зміни – частина загальнодержавної реформи децентралізації. До складу Павлоградського району увійшли сім громад.
  • 15 березня 2021 року президент України призначив головою Синельниківської райдержадміністрації Світлану Назарчук. Вона раніше була керівницею апарата Васильківської та головою Покровської райдержадміністрацій.
  • Також у березні він призначив голів трьох райдержадміністрацій: Новомосковської, Нікопольської та Криворізької. Нікопольську районну державну адміністрацію очолив Євген Євтушенко, який 10 років працював хірургом у Томаківській центральній районній лікарні. Пізніше став заступником селищного голови. З грудня 2019-го був головою Томаківської РДА.
  • Головою Новомосковської райдержадміністрації вдруге призначили Михайла Вишневського. Працював керуючим справами виконавчого комітету Індустріальної районної ради у місті Дніпро. У грудні 2019 року очолив Новомосковську райдержадміністрацію.
  • На чолі Криворізької райдержадміністрації став Євген Ситниченко. Працював вчителем спецдисциплін у Широківському професійно-технічному училищі. Завідував філією Криворізького міжрегіонального центру з перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас. Очолював Широківську районну раду та адміністрацію.
  • У квітні Зеленський призначив голову Кам’янської районної державної адміністрації на Дніпропетровщині. Ним став Олег Гапіч. Раніше він був головою Криничанської райдержадміністрації.

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок