У 2021 році форум музичної індустрії Selector PRO пройде безкоштовно і онлайн

У 2021 році форум музичної індустрії Selector PRO пройде безкоштовно і онлайн

У 2021 році форум музичної індустрії Selector PRO пройде безкоштовно і онлайн
.

Цього року міжнародний форум Selector Pro пройде в онлайні з 12 по 14 лютого. На ньому зустрінуться представники музичної індустрії з понад 15 країн для дискусій та семінарів у реальному часі. Участь у форумі безкоштовна. Про це повідомляє Британська рада в Україні.

Як зазначається на сайті Британської ради, головною темою форуму стане "Gap Year for Music" ("Відпустка для музики"), організатори мають на меті проаналізувати виклики, з якими стикається музична індустрія через пандемію, та стимулювати дискусії між експертами, зберуться для участі у семінарах, нетворкінгах та панельних дискусіях зі своїми колегами з Великої Британії.

  • Найголовнішою подією форуму стане виступ Ріка Селмона (директора АТС Magagement, генерального директора Driift), який розповість про нещодавній успіх стрімінгів Лори Марлінг та шоу Idiot Prayer Ніка Кейва.
  • Юрій Базака (kontrabass promo) розповість, як за декілька тижнів організувати онлайн-фестиваль за участі міжнародних артистів.
  • Ашот Данієлян (Ilkhom Rock Fest) поділиться досвідом міжкультурної співпраці.
  • Саллі-Енн Гросс (керівниця магістерського курсу з менеджменту в музичному бізнесу в Університеті Вестмінстера) проведе відкриту бесіду, у якій поділиться досвідом в области охорони психічного здоров'я музикантів.

Інші заходи будуть присвячені розмовам про залучення аудиторії, ліцензування музики в аудіовізуальні твори, сталість музичної індустрії як в екологічному, так і в бізнес-розумінні.

Щоб отримати доступ до Форуму, потрібно лише зареєструватися за посиланням. Після реєстрації учасники отримають персональні дані для входу. Детальна програма буде опублікована на сторінках Music Export Ukraine та Британської ради в Україні.

У 2021 році форум музичної індустрії Selector PRO пройде безкоштовно і онлайн

Що відомо

  • Selector PRO – це серія професійних заходів під керівництвом Британської Ради в Україні, що відбуваються з 2017 року. Вона має на меті посилювати зв’язки між британським та українським музичними секторами, підтримувати розвиток молодих талантів у індустрії, сприяти налагодженню ефективних бізнес-процесів у музичній індустрії.
  • Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв’язків та освітніх можливостей.
  • Music Export Ukraine – це незалежна ініціатива, створена для допомоги українським артистам у встановленні міжнародних контактів, промоції своєї творчості та розвитку свого таланту та кар'єри на глобальному ринку. Основними завданнями ініціативи є консультації з артистами, організація спільних проєктів, програмування міжнародних обмінів та організація єдиної музичної конференції в Україні, присвяченої експорту музики – Music Conference Ukraine.
На початок