Українська студія сучасної архітектури та дизайну Makhno Studio потрапила до короткого списку номінантів Dezeen Awards 2024 в категорії "Дизайн поверхні". Переможців оголосять 26 листопада в лондонській церкві Святого Іоанна в Гекні.
Про це повідомляє Dezeen Awards.
Журі оголосило короткий список премії 22 жовтня.
"Стіни, що дихають" виготовлені з глиняних екопанелей, з натуральними добавками, зокрема льоном, ячменем, кунжутом, кропивою, мелісою, мускусом, кавовою макухою та деревною стружкою.
"Екопанелі легко монтуються на стіни як утеплювач та декор, чудово виглядають і мають багато виняткових властивостей", – розповіли в Makhno Studio.
В Dezeen Awards переконані, що така технологія, в основі якої є багатовічний досвід, впливає на мікроклімат простору, якість життя та добробут.
Водночас на своїй сторінці в Instagram Makho зазначили, що загалом на участь у премії подали заявки 4100 претендентів з понад 82 країн. Попри це "Стіни, що дихають" опинилися серед 59 фіналістів конкурсу. Панелі абсорбують, мають гігроскопічні якості, є екранами та мають рекреаційні властивості.
Переможців премії визначать на урочистій церемонії в церкві Св. Іоанна Гекні в Лондоні, Велика Британія, 26 листопада.
Що відомо про Makhno Studio
Українська архітектурна і дизайн-студія, зосереджена на збереженні автентичних технік ручного виробництва, авторських новаціях та ремісничих традиціях. Використовує у своїх проєктах екологічні матеріали.
Студія виконала 600 проєктів у 25 країнах світу, займається архітектурним плануванням, дизайном інтер'єру, комплектацією проєктів, предметним дизайном, виробництвом кераміки, предметів декору, меблів. Має свій самобутній стиль, який поєднує український традиційний дизайн із сучасним мистецтвом, природністю та футуристичністю.
Що таке Dezeen Awards
Dezeen Awards — це щорічна премія, яка відзначає найкращі у світі архітектурні, інтер'єрні, дизайнерські проєкти та проєкти сталого розвитку, а також архітектурні студії та окремих архітекторів і дизайнерів. Премія існує вже 6 років.
Архітектори на Dezeen Awards змагаються у 39 номінаціях: 15 — з архітектури, 9 — з інтер'єру, 9 — з дизайну та 6 — з екологічності. Серед переможців окремих номінацій обирають загального призера. Цьогоріч ввели нову категорію — "Дизайнер року". Роботи оцінюватимуть за трьома критеріями: краса, інноваційність та оригінальність рішення, функціональність та безпечність для довкілля.
Претендентів на премію оцінюватиме міжнародна комісія з 90 провідних діячів світу архітектури та дизайну.
Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.
Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok
Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]