Вигадана модель Кенза Лейлі з Марокко стала першою у світі "Міс ШІ"

Вигадана модель Кенза Лейлі з Марокко стала першою у світі "Міс ШІ"

Вигадана модель Кенза Лейлі з Марокко стала першою у світі "Міс ШІ"
Згенерована ШІ модель із Марокко Кенза Лейлі. Instagram/kenza.layli

Організатори премії Fanvue World AI Creator Awards для творців генеративних моделей людей на основі штучного інтелекту 8 липня оголосили про переможницю премії "Міс ШІ". Нею стала Кенза Лейлі з Марокко. Друге місце посіла Лаліна Валіна з Франції, а третє — Олівія С. із Португалії.

Про це повідомляє The New York Post.

Кенза Лейлі — біонічна модель з Марокко. Вона носить хіджаб і стала першою у світі "Міс ШІ".

"Хоча я не відчуваю емоцій, як люди, — я щиро радію цьому", — сказала модель, створена за допомогою ШІ, в коментарі для The New York Post.

Лейлі змогла обійти в конкурсі понад 1500 згенерованих ШІ моделей. Марокканка Маріам Бесаа, засновниця L'Atelier Digital, що розробило Кензу Лейлі, отримає $13 тисяч (понад 520 тисяч грн).

Розробники інших двох призерок — Лаліни Валіни з Франції та Олівії С. із Португалії — отримають $5000 і $2000 відповідно.

В журі були британський піарник Ендрю Блох і британська історикиня Саллі-Енн Фосетт, а також дві моделі, згенеровані ШІ, іспанка Айтана Лопез та італійка Емілі Пелігріні

Бесса розповіла що бажає використовувати Лейлі для активізму в галузі розширення прав та можливостей жінок:

"Це можливість із гордістю представляти Марокко, — сказала Бесса. — Виділити марокканських, арабських, африканських і мусульманських жінок у сфері технологій. Я також дуже щаслива, що можу відстоювати теми, які мені дорогі через Кензу Лейлі".

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок