Гра The First Descendant стала лідером продажів у Steam одразу після релізу: що про неї відомо

Гра The First Descendant стала лідером продажів у Steam одразу після релізу: що про неї відомо

Головне про нову гру в Steam The First Descendant
Гра The First Descendant. Steam

Гра від корейських розробників The First Descendant очолила рейтинг найбільш продаваних нових релізів на платформі Steam, а також опинилася у переліку ігор, в якій найбільше грають.

Про це повідомляє Game Rant.

На Steam гру можна було завантажити ще 30 червня, але офіційний реліз відбувся 2 липня. Через дві години після виходу гра мала більш ніж 170 000 гравців на платформі.

The First Descendant потрапив одразу в два чарти Steam: на момент написання новини вона на 10 місці серед ігор, в які найбільше грають протягом 24 годин, а також на першому місці серед найбільш продаваних ігор. У пікові моменти в The First Descendant грали одночасно 229 257 користувачів.

Як користувачі реагують на гру

На час виходу новини The First Descendant отримала 14 498 рецензій в Steam. З них 46 % є позитивними. Гра є безкоштовною, але розробники додали певні платні функції, на які скаржаться користувачі. Так, платною є можливість швидкого розблокування "нових нащадків" (new descendants), купівлі внутрішньоігрової валюти Caliber, за яку можна кастомізувати ігрового персонажа — це елементи монетизації гри pay to winБуквально "плати, щоб виграти", на яку скаржаться користувачі.

Проте гру також хвалять за ігрову механіку і якість графіки завдяки внутрішньоігровому двигуну Unreal Engine 5.

Української локалізації в цієї гри наразі немає.

Про гру The First Descendant

The First Descendant – це науково-фантастичний лутер-шутер, де потрібно стріляти та збирати здобич. Камера гравця або гравчині показує ігровий світ від третьої особи.

Південнокорейська компанія Nexon створила гру на основі внутрішньоігрового двигуна Unreal Engine 5. Користувачі грають за персонажа-солдата descendant, який обирає унікальні здібності та бореться за виживання людства. Грати можна як в окремій кампанії, так і в онлайні зі спільними місіями для чотирьох гравців. У The First Descendant є режим великої битви з "босами" — внутрішньоігровими лиходіями.

The First Descendant доступна для персональних комп'ютерів, ігрових приставок Xbox та PlayStation.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок