Google відкриває доступ до чатбота Gemini для школярів

Google відкриває доступ до чатбота Gemini для школярів

Google відкриває доступ до чатбота Gemini для школярів
Google Workspace . Google

Google надасть доступ до свого чатбота Gemini на основі штучного інтелекту для школярів, які мають акаунти в Google Workspace for Education.

Про це йдеться у блозі Google.

За замовчуванням Gemini буде вимкнений у шкільних акаунтах учнів, однак шкільні адміністратори можуть відкрити доступ до чатбота. Google запевняє, що не збиратиме конфіденційні дані про підлітків для навчання Gemini.

Google заявляє, що в такий спосіб хоче навчити учнів використовувати ШІ для навчання та креативності.

Минулого року компанія працювала над відповідальним використанням чатбота Gemini для підлітків через персональні акаунти Google. Корпорацію консультували фахівці з дитячої цифрової безпеки.

Чатбот Gemini стане доступним за кілька місяців. Його зможуть використовувати школярі з мінімальними віковими обмеженнямиВ Україні це 13 років. Функція буде доступна англійською мовою в 100 країнах безплатно для всіх навчальних закладів, що використовують Google Workspace для навчання.

Gemini буде аналізувати контент на наявність порушень тригерних політик Google, щоб запобігти появі в пошуку неприйнятного вмісту чи контенту з віковими обмеженнями. Чатбот для першого використання буде проводити подвійну перевірку інформації, яку він надаватиме підліткам. Також Google представить інструкцію для учнів, як використовувати Gemini.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок