Художник Нікіта Тітов написав книгу спогадів і хотів би видати її Харкові

Художник Нікіта Тітов написав книгу спогадів і хотів би видати її Харкові

Художник Нікіта Тітов написав книгу спогадів
Художник Нікіта Тітов. Суспільне Івано-Франківськ

Художник Нікіта Тітов написав книгу спогадів і вже надіслав її в одне з харківських видавництв. Яка її назва і коли вона орієнтовно побачить світ — поки невідомо.

Про це він розповів в інтервʼю Суспільному.

"Багато історій у ній написані саме про Харків чи про харківський період. Багато з них я написав, перебуваючи в Харкові. Тому для мене буде дуже правильно, якщо ця книга з'явиться саме там — у місті, яке сформувало мене як людину і дуже вплинуло на те, яким я є зараз", — зазначив художник.

Він також згадав про травневий обстріл Харкова росіянами. Тоді постраждала друкарня "Фактор-друк". У пожежі було знищено орієнтовно 50 тисяч книжок як харківських, так і інших українських видавництв.

Тітов зазначає, що кожен "прильот" по Харкову — це "прильоти по спогадах".

"У Харкові досі живе чимало близьких мені людей. Вони допомагають не тільки військовим, а й розвивають нашу культуру. Харківський літмузей діє, працює. І багато видавництв. Харків — це дійсно столиця української типографії", — говорить він.

Художник Нікіта Тітов народився в Йихві, що в Естонії. Тривалий час жив у Харкові, працював артдиректором рекламної агенції у Києві, а з березня 2022 року мешкає в Івано-Франківську.

Свій перший плакат Нікіта Тітов створив під час Революції гідності у 2013 році. Останні чотири-п'ять років митець малює щодня і виставляє плакати та живопис на власній сторінці у Facebook.

Підтримайте збір Суспільного Мовлення разом із Фондом "Повернись живим" для батальйону безпілотних авіаційних систем 14 Окремої механізованої бригади ЗСУ.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок