Пол Маккартні став першим британським музикантом-мільярдером

Пол Маккартні став першим британським музикантом-мільярдером

У 2023 році Пол Маккартні збільшив свої статки на 50 мільйонів фунтів стерлінгів
Пол Маккартні. Facebook

Пол Маккартні став першим музикантом-мільярдером з Великої Британії. Колишній учасник Beatles збільшив свої статки на 50 мільйонів фунтів стерлінгів за минулий рік.

Про це 17 травня розповідає BBC.

Статус мільярдера він отримав завдяки туру Got Back у 2023 році, прибутковій вартості свого бек-каталогу та кавер-версії Бейонсе на пісню Blackbird, написану ним у 1968 році.

Також минулого року було перевидано два альбоми Beatles — The Red Album 1962-1966 років та The Blue Album 1967-1970 років — з 21 новою піснею.

Крім того, у листопада 2023 року вийшла пісня Now And Then як "останній трек Beatles" — її демоверсію створив приблизно у 1979 році Джон Леннон, а тепер за допомогою штучного інтелекту її вдалося записати разом з усіма музикантами.

До списку найбагатших також потрапила авторка серії про Гаррі Поттера Джоан Ролінґ, статки якої оцінюються у 945 мільйонів фунтів стерлінгів, музикант Елтон Джон, Девід і Вікторія Бекхеми.

Цьогорічний список з 350 осіб і сімей разом володіє сукупним статком у 795,3 млрд фунтів стерлінгів, що, за словами газети Sunday Times, більше, ніж економіка Польщі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок