Фокусника Девіда Копперфілда звинувачують у сексуальному насильстві

Фокусника Девіда Копперфілда звинувачують у сексуальному насильстві

Девід Копперфілд
Девід Копперфілд. Getty Images/Гері Гершофф

Американського ілюзіоніста Девіда Копперфілда звинувачують у сексуальному насильстві над 16 жінками протягом періоду з кінця 1980-х до 2014 року.

Про це повідомляє The Guradian.

Розслідування газети The Guradian ґрунтується на інтерв'ю з понад 100 особами, а також на судових і поліційних матеріалах.

Більшість постраждалих заявили, що на момент спілкування з Копперфілдом були неповнолітніми.

Зокрема, фокусника звинувачують у тому, що він нібито змусив трьох жінок вжити наркотики перед тим, як вступити з ним у статевий контакт. Постраждалі стверджують, не погодилися б на секс із Копперфілдом, якби не були під дією психоактивних речовин.

"Я ніколи б не сказала про це комусь, якби не була щиро й чесно перед Богом переконана, що в той час була під наркотиками", — поділилася одна з постраждалих жінок.

У чотирьох інших випадках жінки стверджували, що Копперфілд мацав їх або змушував торкатися його із сексуальним підтекстом під час живих виступів на сцені. Троє з них були підлітками на момент цих інцидентів. Родичі однієї 15-річної дівчинки, які сиділи в залі, стверджують, що були свідками того, як Девід мацав її груди.

Адвокати Копперфілда заявили, що ці твердження "абсолютно брехливі".

А 38-річна Феллон Торнтон розповіла The Guardian, що Копперфілд стиснув її груди після того, як покликав її на сцену під час виступу в січні 2014 року в казино-готелі MGM Grand. Вона повідомила про це в MGM і поліцію Лас-Вегаса, але, як свідчать записи, Торнтон вважає, що її заяву не сприйняли серйозно. Поліція Лас-Вегаса повідомила The Guardian, що закрила справу через "недостатність доказів".

Адвокати Копперфілда також стверджують, що правоохоронці тоді повідомили їм, мовляв, на відеозаписах виступу з Торнтон не було видно, щоб він торкався "ділянки грудей" будь-кого з учасників. Ані захисники Копперфілда, ані поліція Лас-Вегаса, ані MGM не поділилися з виданням відеозаписом виступу, незважаючи на запити.

MGM, розважальний та ігровий конгломерат, де Копперфілд регулярно виступає з 2000 року, відмовився коментувати ймовірний інцидент 2014 року або інші звинувачення проти фокусника.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок