Українська продюсерка працювала над музикою для кампейну Nike

Українська продюсерка працювала над музикою для кампейну Nike

Над музикою для Nike працювала діджейка Настя Воган (Nastya Vogan)
Українська продюсерка працювала над музикою для кампейну Nike. Скриншот із відео

Українська продюсерка, композиторка та диджейка Настя Воган (Nastya Vogan) створила музичний супровід для кампейнуКампейн — це вид зйомки, який є частиною рекламної кампанії бренду. кросівок Nike.

Про це 23 квітня розповідає DTF Magazine

Назва кампейну — Nike Lunar Roam ("Місячна подорож"), який Nike представили у грудні 2023 року. Це переосмислення оригінальних бігових кросівок Lunaracer, які вперше випустили ще у 2008 році.

Воган розповіла виданню, що, створюючи музику, уявляла, "як це — гуляти поверхнею місяця та відчувати змінену гравітацію": "Насправді немає такого місця, до якого б не могла дістатися наша уява, і музика класно продовжує це, створюючи гіперреальні звукові ландшафти".

За її словами, таке футуристичне звучання гарно відтворює візуальну картину.

"Nike Lunar — кидає виклик гравітації, повертаючись всередину і пливучи в просторі, де час, здається, зупинився", йдеться у її публікації в Instagram.

Долучитися до проєкту диджейку запросила режисерка Анна ван де Вельде, яка й знімала кампейн.

Настя Воган (Nastya Vogan) — київська продюсерка, композиторка та резидентка клубу ∄.

Вона створює електронні композиції, в яких поєднує лефтфілд-техно, електро, брейкбіт з експериментальним електроакустичним звучанням.

Як диджейка вона грала в Berghain, Le Sucre, Fabric, RSO, Lizdas Club, Rotte Sonne, IFZ та багатьох інших клубах.

Крім цього вона працює над креативними проєктами, а також пише музику та саунд-дизайн для кіно й таких брендів як Nike, Pritch, Isamaya, BEVZA, UFW, FROLOV, Nadiia, better.us, PASKAL та Anton Belinskiy.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок