Природа офіційно стала музиканткою на стримінгах та заробляє роялті на захист довкілля

Природа офіційно стала музиканткою на стримінгах та заробляє роялті на захист довкілля

Природа офіційно стала музикантом на стримінгах та заробляє роялті на захист довкілля
Spotify. Фото: Getty Images

На стримінгових платформах Spotify та Apple Music звуки навколишнього середовища відтепер визнають як окрему музикантку — "Природу". Цьому посприяла ініціатива Sounds Right.

Про це повідомляє BBC.

Артисти, які використовують природні звуки у своїх записах, зможуть вказувати "Природу" як окрему виконавицю. Тоді частина коштів із прослуховувань буде спрямована ініціативі з захисту довкілля.

"Це спосіб сказати артистам, що ми всі використовуємо звуки моря, вітру, чому б не платити природі роялті?", — каже Браян Іно, який у межах ініціативи створив ремікс пісні Девіда Бові Get Real.

Проєкт Sounds Right є ініціативою Музею ООН — UN Live, який сподівається зібрати $40 мільйонів роялті протягом перших чотирьох років.

Серед артистів, які вже долучилися до ініціативи — London Grammar, MØ, Том Вокер та Еллі Голдінг, яка оновила свою пісню Brightest Blue зі щебетом тропічних птахів. Норвезька зірка Аврора також випустила новий трек A Soul With No King, що містить звуки лісів її батьківщини.

"Мені здається, що музика має здатність знову зробити контакт із природою бажаним", — сказала Аврора.

Цей проєкт не тільки сприяє фінансуванню ініціатив зі збереження природи, але й допомагає підвищити усвідомлення громадськості щодо важливості збереження довкілля через мистецтво та музику, підкреслюючи їхню невіддільну взаємодію.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок