Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи

Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Дуа Ліпи

Таня Муіньо разом з українською командою зняла кліп для Дуа Ліпи
Таня Муіньо разом з українською командою зняла кліп для Дуа Ліпи. Скриншот з кліпу

Українська режисерка Таню Муіньо очолила команду, яка створила новий музичний відеокліп для британської попзірки Дуа Ліпи на пісню Illusion.

Кліп на пісню Illusion зняли на муніципальному басейні Монжуїк у Барселоні (Іспанія) — місці, де раніше було створено легендарний відеокліп Кайлі Міноуг Slow. Відео наповнене яскравими танцювальними номерами, захопливими трюками синхронного плавання та підводним дайвінгом.

Дуа Ліпа у кліпі з'являється в стильних літніх образах. Illusion стала третім синглом із майбутнього альбому співачки Radical Optimism, який заплановано випустити 3 травня 2024 року.

Відео Illusion за десять годин після прем'єри на YouTube набрало 1,2 мільйона переглядів.

Дуа Ліпа описує свій альбом Radical Optimism як повний оптимізму та натхнення, що поєднує хаотичні моменти сучасності з прагненням до щирості та відвертості. Сама пісня Illusion розкриває ідею впевненості у своїх діях попри спроби інших ввести героїню в оману, символізуючи ігнорування ілюзій.

Таню Муіньо вже співпрацювала з такими зірками, як Гаррі Стайлз, Сем Сміт і Дженніфер Лопес.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок