Вініл російського гурту "Король и Шут" вийшов під правовласництвом українського лейбла: що відомо

Вініл російського гурту "Король и Шут" вийшов під правовласництвом українського лейбла: що відомо

Платівка Live 2000 гурта "Король и Шут"
Платівка Live 2000 гурта "Король и Шут". Колаж: "СЛУХ"

Вініл Live 2000 російського гурту "Король и Шут" з'явився на музичній платформі Discogs під правовласництвом українського лейбла Moon Records.

Про це повідомляє видання "СЛУХ".

Вініл, що датується березнем 2024 року — це запис концерту в Києві 2000 року. Видавцем вказано український лейбл Moon Records. Засновник компанії Андрій Пасічник зазначений як виконавчий продюсер. Країна-видавець платівки — Німеччина.

Як зазначає "СЛУХ", Андрій Пасічник також є власником компанії звукозапису та видання музичних творів "Луна Рекордс", що зареєстрована в Росії 6 жовтня 2014 року.

Попри те, що на акаунті Пасічника на Discogs видно, що 17 березня він додав собі у колекцію реліз вінілу "Короля и Шута", продюсер заперечує причетність Moon Records до цього.

"Moon Records не є видавцем і дистриб’ютором цього релізу. Ми правовласники запису й відео цього концерту, який я організував у Києві 2000 року. До нас звернулася європейська компанія Brocken Finger, запросила права для видання релізу на вінілі та CD. Ми надали права. На дизайні обкладинки наші логотипи, копірайти та інша правова інформація, оскільки виняткові права належать нашій компанії. Саме у зв’язку з цим ви не змогли знайти інформацію на нашому офіційному сайті", — прокоментував він.

Окрім цього, Андрій Пасічник наголосив, що від початку повномасштабного вторгнення Moon Records припинив співпрацю з усіма російськими компаніями й не має жодного стосунку до лейбла "Луна Рекордс".

Сам Пасічник "активно намагається вийти зі складу співзасновників" — однак цей процес ускладнює нове російське законодавство:

"Для виходу зі складу засновників ТОВ громадянину держави, яка вчиняє ворожі дії, яким я є, необхідно отримати дозвіл спеціальної урядової комісії — а його мені не надають. Ніякої діяльності там я не веду", — пояснив продюсер.

Насамкінець засновник лейбла акцентував, що керівництво та працівники компанії Moon Records — патріоти України й вболівають за перемогу над країною-агресором Росією.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок