Lizzo заявила, що завершує музичну кар'єру "через ненависть в інтернеті"

Lizzo заявила, що завершує музичну кар'єру "через ненависть в інтернеті"

Доповнено
Чи перестане Lizzo співати?
Lizzo та гейт в інтернеті. lizzobeeating/Instagram

Володарка премії "Греммі" співачка Lizzo (Мелісса Вівіан Джефферсон) покидає музичну кар'єру, за її словами, через ненависть в інтернеті та коментарі, спрямовані проти зовнішності та характеру артистки.

Про це вона повідомляє в Instagram.

Співачка є фігуранткою судової справи про сексуальні домагання, расову дискримінацію та сприяння ворожому робочому середовищу, в чому її звинуватили власні танцюристки.

"Все, що я хочу, — це писати музику та робити людей щасливими, допомагати світу бути трішки кращим, ніж він є зараз. Але я починаю відчувати, що цей світ мене не потребує. Я постійно стикаюся з брехнею у мій бік заради впливу та переглядів, стаючи об'єктом для жартів кожен раз через те, як я виглядаю", — написала співачка.

"Я не підписувалася під цим лайном, я йду", — завершила вона.

Остання публікація Lizzo в Instagram з'явилася після публікації 17 березня, де вона розповідала про написання нової музики та дякувала своїм шанувальникам за терпіння.

А проте немає підтверджень того, що співачка й справді піде з індустрії, оскільки це не перший раз, коли Lizzo припускає про завершення своєї кар'єри. Зокрема, у 2023 році вона кілька разів робила свій акаунт у Twitter приватним після хвилі коментарів з бодишеймінгом, але все ж займалася музикою.

Наразі в артистки 12,2 млн підписників та 3 128 постів у Instagram.

За два дні до анонсу завершення кар'єри, 28 березня, співачка допомагала чинному президенту США зібрати кошти на президентську кампанію 2024 року на радіо "Сіті".

Судові позови проти Lizzo

У серпні 2023 проти Lizzo подали два позови через расову дискримінацію, сексуальні домагання та важкі умови праці.

Позов тоді подали до Вищого суду в Лос-Анджелесі три танцівниці співачки, після чого схожий позов подала модельєрка Аша Деніелс.

Співачка та її адвокати відкидають всі звинувачення.

Відредаговано 21:15, 3 квітня: Співачка Lizzo спростувала заяву про те, що завершує музичну кар'єру

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок