У європейський прокат виходить український психологічний трилер "Між нами"

У європейський прокат виходить український психологічний трилер "Між нами"

У європейський прокат виходить український психологічний трилер "Між нами"
. Скриншот із трейлера до фільму

Компанія Warner Bros. Discovery придбала український психологічний трилер "Між нами" режисерки Соломії Томащук для показу в регіоні Центральної та Східної Європи.

Про це 26 лютого розповідає Deadline.

Сюжет розгортається навколо аб'юзивних стосунків двох жінок. У центрі подій — дівчина Саша з травматичним минулим та хаотичними любовними стосунками. Поруч із нею лікарка Аня. Одного дня долі героїнь перетинаються: жінки стають заручницями випадкового вбивства, яке радикально змінює їхнє життя.

Авторка фільму зазначає, що стрічка порушує низку актуальних гостросоціальних тем: сімейне насилля, наркотична залежність, становище жінки в суспільстві та ПТСР.

У фільмі звучать пісні "Між нами" й "Касета" гурту "Вагоновожаті".

Головні роли зіграли Анастасія Пустовіт ("Коли падають дерева", "Перші ластівки") та Ірма Вітовська ("Брама", "Мої думки тихі", "Коза Ностра. Мама їде", "БожеВільні").

Фільм після підписання угоди покажуть у Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові (румунською мовою), Албанії, Болгарії та країнах біля Адріатичного моря.

Це вже другий фільм, ліцензований для WBD в регіоні українською компанією Film.UA, після "Фелікс Австрії" (або "Служниці в законі").

В український прокат стрічка виходила 2 листопада 2023 року.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок