На Netflix подавали до суду через новий серіал "Гризельда"

На Netflix подавали до суду через новий серіал "Гризельда"

На Netflix подавали до суду через новий серіал "Гризельда"
Кадр із серіалу "Гризельда". Netflix

Спадкоємці колумбійської наркобаронеси Гризельди Бланко подали позов проти Netflix за використання образу їхньої сім'ї без дозволу.

Про це повідомляє Business Insider.

25 січня на стримінговій платформі Netflix вийшов кримінальний мінісеріал "Гризельда". У центрі сюжету — колумбійська наркобаронеса Гризельда Бланко, також відома як "хрещена мати кокаїну" та "чорна вдова".

Син та невістка покійної Гризельди Бланко у січні намагалися перешкодити виходу серіалу: вони подали позов проти Netflix і Софії Вергари — виконавчої продюсерки проєкту та виконавиці головної ролі.

Спадкоємці Бланко також вимагали відшкодування збитків у розмірі щонайменше $50 тисяч.

Видання Business Insider ознайомилося з судовими протоколами: згідно з ними, адвокат сім’ї відхилив скаргу з упередженням. Це означає, що її не можна буде подати повторно.

Син наркобаронеси Майкл Бланко описав свій досвід перегляду "Гризельди" як "дуже емоційний потік вражень", однак він вважає, що історія його сім'ї "заслуговувала на краще".

"Я відчуваю, що наша історія, всесвіт сім'ї Бланко, настільки складна й настільки легендарна, що до неї слід ставитися з повагою, коли справа доходить до розповіді", — сказав Майкл Бланко.

За тиждень після виходу на екрани "Гризельда" стала найпопулярнішим серіалом на Netflix, посівши перше місце у 89 країнах, повідомляє Variety.

Реакція команди "Гризельди" на позов

Продюсер проєкту Ерік Ньюман розповів в інтерв'ю Entertainment Tonight, що це "не перше його родео" в історіях такого штибу: коли він працював над серіалом "Нарко", сім'я Пабло Ескобара теж мала "подібні претензії".

"У нас була дуже конкретна історія, яку ми хотіли розповісти. Я вважаю, що нам це вдалося, і не думаю, що це якимось чином заважає комусь іншому поділитися своєю версією", — сказав він про "Гризельду".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок