Львівську обласну бібліотеку для дітей вдруге нагородили премією EIFL за програму "П'ята стихія"

Львівську обласну бібліотеку для дітей вдруге нагородили премією EIFL за програму "П'ята стихія"

Львівську обласну бібліотеку для дітей вдруге нагородили премією EIFL за програму "П'ята стихія"
. Фото: leo_teka/Instagram

Організація EIFL (Електронна інформація для бібліотек) назвала переможців 17-ї премії за інновації в публічних бібліотеках. Серед переможців — Львівська обласна бібліотека для дітей, яка вже вдруге отримує нагороду.

Про це йдеться на сайті організації.

Бібліотека отримала відзнаку Electronic Information for Libraries за програму "П'ята стихія". Її створили для дітей та підлітків, які постраждали від російської агресії.

"Бібліотека, де навчають цифрових навичок та інформаційній грамотності й поєднують навчання з бібліотерапією для підтримки травмованих дітей з родин, переміщених внаслідок російського вторгнення в Україну", — йдеться на сайті EIFL.

Премією також відзначили:

  • міську бібліотеку та читальну залу міста Прелог у Хорватії, яка започаткувала тренінги з онлайн-безпеки в громадах по всій країні;
  • Усть-Каменогорську міську бібліотеку-філію № 2 у Казахстані за створення екоцентру в бібліотеці й "натхнення молодих людей дізнаватися про навколишнє середовище та вживати заходів щодо зміни клімату";
  • громадську ініціативу з Фахарі в Кенії за "комплексну навчальну програму з онлайн-безпеки для дітей, підлітків та молоді".

Переможці отримують приз у розмірі 1500$, кубок та сертифікат.

Львівська бібліотека уже отримувала нагороду — у 2015 році її відзначили премією EIFL Public Library Innovation Award — за навчально-ігрову бібліотечну програму "Літерландія".

Нагорода EIFL за інновації в публічних бібліотеках присуджується за послуги та програми, які використовують інформаційно-комунікаційні технології для покращення життя і засобів до існування в країнах, що розвиваються, та країнах із перехідною економікою.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок