Apple оголосила переможців App Store Award 2023 року: ігри, застосунки та "Культурний вплив року"

Apple оголосила переможців App Store Award 2023 року: ігри, застосунки та "Культурний вплив року"

Apple оголосила переможців App Store Award 2023 року: ігри, застосунки та "Культурний вплив року"
Apple

Компанія Apple оголосила переможців щорічної премії App Store Award, у якій визначають найкращі мобільні застосунки та ігри.

У номінаціях змагалися більше ніж 40 додатків.

Найкращі застосунки

 • У категорії "Застосунок року для iPhone" переміг AllTrails, номінований за те, що "допомагає користувачам знайти свій шлях". Це програма для фітнесу та подорожей, яка стане в пригоді під час відпочинку на природі. Вона створює зручні маршрути для людей, які займаються бігом, велоспортом, сніговими видами спорту або люблять походи в гори.
 • Додатком року для iPad став Prêt-à-Makeup: "за допомогу в реалізації макіяжу для всіх шанувальників краси". У ньому можна продумати мейкап до найменших дрібниць, адже в асортименті користувачів — понад 700 косметичних засобів та 40 шаблонів облич.
 • Фоторедактор Photomator визнали найкращим застосунком в номінації для Mac. А фітнес-додаток SmartGym — лідер серед застосунків для Apple Watch. У категорії "Найкращий застосунок для Apple TV" виграла стримінгова платформа MUBI — "за якісний кінотеатр у домівках користувачів".

Найкращі ігри

 • Для Iphone найкращою обрали Honkai: Star Rail — рольову гру в стилі аніме від творців Genshin Impact, китайської компанії HoYoverse.

"За створення космічної фентезійної пригоди з кінематографічною анімацією", — пояснили в Apple.

 • У номінації для IPad переможцем стала гра Lost in Play, у якій поєднуються елементи головоломки, подорожей та пригодницького жанру.

"За чарівну візуальну складову та ігровий процес для будь-якого віку", — йдеться в описі.

 • Для Mac обрали Lies of P гру, яку створили, щоб переосмислити класичну казку про Піноккіо та подати її "під альтернативним поглядом".
 • Окрім цього, Hello Kitty Island Adventure — найкраща гра для сервісу Apple Arcade.

Категорія "Культурний вплив року"

Також компанія Apple відзначила п'ятьох лідерів "культурного впливу", які "сприяли створенню нових шляхів для встановлення зв'язків і святкування розмаїття та дивовижності світу". Серед них:

 • Pok Pok. Це віртуальна дитяча кімната іграшок, у якій дошкільнята можуть досліджувати світ за допомогою методики МонтессоріСистема навчання дітей, яка спрямована на розвиток природних інтересів і діяльності, а не на використання формальних методів навчання..
 • Proloquo: додаток для людей з порушеннями мовлення, який допомагає опанувати альтернативні методи спілкування.
 • Too Good To Go. У цьому застосунку можна придбати продукти з магазинів або закладів з високою знижкою, якщо в них скоро закінчиться термін придатності, задля екологічного підходу до харчування та зменшення кількості відходів.
 • Медитативна гра Unpacking.
 • Finding Hannah: гра в жанрі "пошук предметів" про дівчину, яка не вміє радіти життю.

Насамкінець Apple оголосила трендом 2023 року штучний інтелект.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок