Microsoft випустила традиційний "потворний светр": цього разу — з Windows XP

Microsoft випустила традиційний "потворний светр": цього разу — з Windows XP

Microsoft випустила традиційний "потворний светр": цього разу — з Windows XP
Светр із Windows XP Bliss від Microsoft. Xbox Gear Shop

Корпорація Microsoft 28 листопада випустила щорічний "потворний різдвяний светр". Цьогоріч він присвячений шпалерам операційної системи Windows XP Bliss.

На светрі зображено блакитне небо з хмарами та зелений пагорб в окрузі Сонома, Каліфорнія, а також курсор комп'ютерної миші.

"У цьому святковому сезоні Windows вносить нотку ностальгії у свої «потворні светри», повертаючись до початку 2000-х років, до часів XP", — йдеться в повідомленні у блозі Windows.

Частину коштів, виручених із продажу, Windows XP спрямує на допомогу організації The Nature Conservancy, яка бореться з кризами клімату та біорізноманіття.

Зараз светр доступний в обмеженій кількості в магазині Xbox Gear Shop. Його вартість — $70 (2 583 гривні).

Bliss ("Безтурботність") — знамените фото Чарльза О'Ріра 1996 року, зроблене в долині Сономи. У 2000 році компанія Microsoft викупила його та зробила одним із найвпізнаваніших зображень на планеті після запуску Windows XP 2001 року з такими шпалерами.

Bliss Чарльз О'Рір
Фото Bliss Чарльза О'Ріра. Vitrual Background

Це вже шостий "потворний светр" із традиційної різдвяної серії. Щороку Microsoft обирає якийсь свій популярний продукт та створює з ним дизайн. Минулого року він був присвячений Скріпці — інтерактивному помічнику в програмах з пакета Microsoft Office.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube і TikTok

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок