Хто зіграє Ілона Маска? Про засновника SpaceX можуть зняти байопік

Хто зіграє Ілона Маска? Про засновника SpaceX можуть зняти байопік

Хто зіграє Ілона Маска? Про засновника SpaceX можуть зняти байопік
Фото: @xDaily/X(Twitter)

Про власника X (колишній Twitter) Ілона Маска планують зняти біографічний фільм. Його режисером стане Даррен Аронофскі.

Про це повідомляє видання Variety.

В основу сценарію ляже офіційна біографія "Ілон Маск" авторства Волтера Айзексона, яку опублікували у вересні. Його книгу про Стіва Джобса екранізувала у 2015 році студія Universal з Майклом Фассбендером у головній ролі.

За право екранізувати книгу Айзексона змагалися як студії, так і режисери, і зрештою перемогу здобула компанія A24.

Водночас Аронофскі глядачі знають як режисера таких стрічок: "Реквієм за мрією", "Фонтан", "Реслер", "Чорний лебідь", "Ной", "Мати!".

Також він працював над фільмом "Кит" з Бренданом Фрейзером у головній ролі, за який Фрейзер отримав "Оскар" у категорії найкращої чоловічої ролі, а сам Аронофскі був номінований за найкращу режисуру з балетною драмою "Чорний лебідь".

фільм
Даррен Аронофскі. Фото: @PopBase/X(Twitter)

Маск прокоментував цю новину, написавши у відповідь на публікацію X News Daily: "Радий, що Даррен робить це. Він один з найкращих".

Ілон Маск став відомим, коли заснував у 2002 році компанію SpaceX, яка займається виробництвом космічних кораблів. Він також був одним із перших інвесторів Tesla. У 2022 році він купив Twitter, який влітку 2023-го перейменували на X.

Наразі він є найбагатшою людиною у світі: Bloomberg і Forbes оцінюють його статки у понад 200 мільярдів доларів станом на жовтень.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок