"Євробачення-2024": оприлюднили лонгліст виконавців нацвідбору

"Євробачення-2024": оприлюднили лонгліст виконавців нацвідбору

Важливо
"Євробачення-2024": оприлюднили лонгліст виконавців нацвідбору
. Колаж: Вікторія Желєзна/Суспільне Культура

Суспільне мовлення 9 листопада оголосило довгий список учасників національного відбору на "Євробачення-2024". Тепер серед 20 виконавців оберуть 10 фіналістів.

Лонгліст виконавців:

 1. alyona alyona & Jerry Heil;
 2. ANKA;
 3. Carpetman;
 4. Drevo;
 5. INGRET;
 6. Julia Belei;
 7. KARYOTYPE;
 8. KRYLATA;
 9. MÉLOVIN;
 10. NAHABA;
 11. NAZVA;
 12. PARFENIUK;
 13. SHÉPA;
 14. SKYLERR;
 15. STASYA;
 16. SWOIIA;
 17. TESLENKO;
 18. YAGODY;
 19. YAKTAK;
 20. Ziferblat.

Коли оголосять фіналістів нацвідбору

Загалом надійшло 389 заявок від 288 виконавців, з них 222 — сольні артисти. Усі учасники з довгого списку мають пройти прослуховування, за результатами якого оберуть до 10 фіналістів. Фіналістів оголосять не пізніше ніж 20 листопада.

Однак можливість потрапити до фіналу лишатиметься: за результатами онлайн-голосування ще один учасник потрапить до фіналу.

Фінал нацвідбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Переможця або переможницю нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад журі фіналу українці оберуть шляхом онлайн-голосування.

Деталі "Євробачення-2024"

68-й Пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться у травні 2024 року у шведському місті Мальме. Гранд-фінал проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня.

Мальме прийматиме "Євробачення" вже втретє. До цього конкурс проводили в місті у 1992 та 2013 роках, останнього року Україну представила Злата Огнєвіч з піснею Gravity. Тоді виконавиця посіла третю сходинку.

67-й Пісенний конкурс "Євробачення відбувся в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею Heart of Steel та посів шосте місце у фіналі.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери "Євробачення".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок